İtemalsat Oyun, Hesap, Gold. Dijital Market Ticaret Bölümü Neverwinter Hesap Alım Satım [Satıyorum] 16.5k OP - 16.4k CW -- Rank 12 VIP (320 Gün) - 1.5m Hediye
16.5k OP - 16.4k CW -- Rank 12 VIP (320 Gün) - 1.5m Hediye
kratos1903
16.5k OP - 16.4k CW -- Rank 12 VIP (320 Gün) - 1.5m Hediye
1
2221
Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar):2 Ziyaretçi
Şuan Offine!
Şuan Offine!
kratos1903 Üye
***
Forum Üyesi
  • Konular1
  • Mesajlar2
herkese merhabalar;

Hesabımı oyuna daha fazla vakit ayıramayacağımdan dolayı satıyorum. Hesapta 6 karakter slotu bulunmaktadır. Control Wizard ve Paladin dışında 70 level olmuş Cleric, GWF ve TR de hesapta bulunmaktadır. TR ve GWF 10.5k Item Level olup Dread Ringte Superior Enchanting Stone kasmak amaçlı kullanılıyor. 

Hesapta hem paladin hem control wizard için hem de ortak alanda genişletilmiş banka slotu mevcuttur. Ayrıca Ejderdoğan ırkı alınmıştır. VIP Rank 12sinin 330 küsür günü bulunmaktadır (fotoğraflar 2 hafta öncesinde çekildiği için 340 gün olarak gözükecektir.)

karakterleri kısaca özetlemek gerekirse

Paladin;

16.5k Item Leveldır. Üzerindeki tüm ofans yuvalarında Rank 13 Radiant Enchantment vardır. Böylelikle güç paylaşımı en yükseğe çıkarılmıştır. Karakterde item levelı gereksiz şişirmekten ziyade doğru itemlar kullanılarak maksimum fayda sağlanmaya çalışılmıştır. Bu nedenle arkadaş listesi tarafından sürekli zindanlara çağırılan ve güzel bufflayan bir karakterdir. Transcendent Bronzewood Weapon Enchantment'ı bulunmaktadır. Bu da bir paladin için kullanılabilecek en iyi enchantmentlerdan biridir. Defans slotlarında Seviye 11 Black İce Enchantmentlar bulunuyor böylelikle base power'ı en yükseğe çıkarılmak istenmiştir. 

Karakterde Devotion ve Protection olmak üzere iki loadout bulunuyor. Devotion oynandığında 3 kişiye Bane kitlenecek kadar recoverysi yüksektir. Bu sayede hiçbir zindanda zorluk yaşamaz. Ama isterseniz karakterde onlarca sıfırlama tokenı bulunuyor istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Karakterde %10.5 Quartermaster Enchantment oranı vardır. Bu sayede double event geldiğinde çok yüksek miktarda RP kasabilirsiniz. Karakterde yaklaşık 400 tane bu baglerden bulunmakta

Karakterde double enchantment etkinliği bekletildiği için yaklaşık 30 tane CodG keyi ve 100e yakın reroll token bulunmaktadır. Oyunu oynayamasam da her gün girip yeniden key yapıyorum.

Karakterde Chultan Tiger turuncu seviyede kalan diğer yoldaşları buff-debuff için seçilmiş mor seviyededir. 

Turuncu bineği yoktur. Binek buffları zindan partileri için doğru şekilde seçilmiştir. 

Bütün senaryoları yapılmıştır ve bütün boonları açık şekildedir. Yeni moda hazır şekilde beklemektedir. 

Karakterde şu an piyasa değeri 6.5m AD olan Forgehammer of Gond eseri bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz her meslek eşyasını yapabilir ve bu sayede AD kasabilirsiniz. Blacksmith ve Jewelcrafting Masterwork I-II ve III açık durumdadır. 

Control Wizard

16.4k Item Leveldadır. Şu an control wizardlar oyundaki en yüksek dpslerden biridir. Karakter %100 crit ve %100 armor pen'e ulaştığı için oyundaki hiçbir zindanı zorlanmadan solo dps olarak yapabilmektedir. turuncu bineği olmamasına rağmen Tongtaki tüm bosslara one phase yapabiliyorum. Karakterde oyundaki en iyi yüzüklerden olan +5 +4 Shadowstalker yüzükleri bulunmaktadır. 

Karakterde Unparalled Feytouched ve Unparalled Barkshield enchantmentları bulunmaktadır. Control Wizard için hem PvP hem PvE'de en iyi enchantmentlardır. Fanged Beaded Amulet - Beaded Sash. Masterwork artifact seti bulunmakta. 

Yoldaş olarak Chultan Tiger'ı turuncu geri kalanları mor seviyede -> Razorwood - Hava Ateş Toprak arkonu bulunmakta. - Rank 13 Bonding Runestone

Bu karakterde de %10.5 Quartermaster enchantmet oranı bulunmakta. Karakterde yaklaşık 500 tane bu baglerden var böylelikle alt karakterleriniz için ya da guild'a bağışlamak için kullanabilirsiniz. 

Karakterde 3 adet loadout sayfası bulunuyor. Trash Mob - Boss Fight ve MOF Buff olarak. Karakterde onlarca sıfırlama tokenı bulunuyor dilediğinizce değiştirebilirsiniz.

Karakterde 70 level alchemy mesleği var. Superior Flask of Potency yapıp satarak günde yaklaşık 100k AD sadece potlar aracılığıyla kasabilirsiniz. 

Tüm senaryoları yapılmıştır ve tüm boonları açıktır. Yeni modu beklemektedir.


Dediğim gibi hesapta ayrıca 10.5k İtem Levelda TR ve GWF bulunuyor. Bu sayede her gün 2 defa Dread Ringte görev yapabiliyorum (13.00da sıfırlanıyor ve 20.00da ikinci kez gün değişmiş olarak sayıyor) Eğer şansınız yaver giderse en azından 2 tane Superior Enchanting Stone düşürüp 50k AD kasabilirsiniz. Ayrıca bu karakterlerde mor binek bulunuyor hareket ederken eziyet çekmezsiniz Smile Karaktere ait fotoğraflar aşağıdadır. Fotoğraflar yabancı bir siteye ilan koymak amaçlı 2 hafta önce çekildiği için VIP gün sayısı 340gözüküyor. Şu an aktif olarak 330 küsür gün kaldı.

Karakterde 1.5 milyon AD bulunuyor. Ek olarak paladin ve control wizardta toplamda 180 civarında Thayan Lair Key var. Double Enchantment etkinliği geldiğinde Superior Enchanting Stone kasarak en azından 3 milyon AD sadece bu keyler aracılığıyla yapabilirsiniz.

Karakteri taşlarıyla beraber satacağım. VIPsi ve üzerindeki değerli taşlarla beraber düşünüldüğünde istediğim fiyat 700 TL'dir. Pazarlık fiyat öldürülmediği sürece yapılabilir. Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz. 0534 222 9335

https://prnt.sc/mhnzwr

https://prnt.sc/mho11l

https://prnt.sc/mho1rb

https://prnt.sc/mho2cq

https://prnt.sc/mho2ti

https://prnt.sc/mooms8

https://prnt.sc/mho3t1

https://prnt.sc/mho4cv

https://prnt.sc/mho4ur
Şuan Offine!
Şuan Offine!
kratos1903 Üye
***
Forum Üyesi
  • Konular1
  • Mesajlar2
hesap satılmıştır. konu kapanabilir teşekkürler


Benzer Konular...
Konu: Yazar Cevaplar: Gösterim: Son Mesaj
  [Satıyorum] 20k CW VIP rank 12 (satıldı) Nexuspier 6 2,576 22.07.2019, 10:12
Son Mesaj: Nexuspier

Foruma Git: