İtemalsat.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını lütfen okuyunuz. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak (Tüm üye, moderatör ve admin) veya yapmaksızın herhangi bir şekilde faydalanan/kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

1) Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla İtemalsat.com yönetimi tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar İtemalsat.com hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

2) İtemalsat.com sitesinde yer alan bilgilerin ve görsellerin doğruluk garantisi yoktur. Bu bilgilerin ve görsellerin değişmesinden, kullanılmasından ayrıca bu bilgi ve görsellere dayalı yapılan herhangi bir işlemden doğabilecek/oluşabilecek her türlü sorundan ve problemden, tüm site yönetimi ve site içerik sağlayıcısı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

3) Kullanıcılar, İtemalsat.com’ un herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. İtemalsat.com yönetimi bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

4) İtemalsat.com’ un mesaj gönderme, ilan ekleme, resim ekleme, video ekleme gibi
interaktif sistemlerini kullanarak siteye eklediğiniz içeriğin telif haklarının size ait olduğu varsayılmaktadır. Hukuken geçerli oldukları ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmedikleri sürece, bu haklarınız üzerinde dilediğiniz şekilde tasarrufta bulunma hakkınız ortadan kalkmamaktadır. Ancak bu siteyi kullanarak, İtemalsat.com’ a söz konusu içeriği derleme, işleme, yayınlama ve pazarlama hakkını süresiz ve gayri münhasır olarak vermeyi kabul etmişsinizdir.

6) Herhangi bir Kullanıcı (Tüm üye, moderator ve admin) İtemalsat.com ile ilişkisi kesilmesi halinde, geriye dönük ve hali hazırda bulunan tüm gönderileri ve eklemeleri İtemalsat.com mevcut yönetiminin kontrolü altına alınır, ilişkisi kesilmiş olan kişi gönderilerin ve eklemelerin siteden kaldırılması, silinmesi ve erişime kapatılması şeklinde talepde bulunamaz.

7) Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. İtemalsat.com yönetimi, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

8) Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, sitemizin forumlarına yazdığınız tüm yazılar, diğer Kullanıcılarımıza gönderdiğiniz tüm mesajlar, ve interaktif sistemleri kullanarak sitemize eklediğiniz veya eklenmesini önerdiğiniz tüm tanımlar, örnekler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle İtemalsat.com hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.

9) Kullanıcılar iletişim kanallarını amacı dışında (özellikle reklam amacıyla ve hakaret içeren şekilde) kullanması halinde, İtemalsat.com yönetimi, Kullanıcının siteye erişimini engelleme, Kullanıcı aleyhine yasal işlem başlatma ve sitenin amacı dışına çıkan ilgili içeriği yayından kaldırma hakkına sahiptir.

10) Kullanıcı adınız ve şifreniz sadece şahsınıza aittir. Bir üyeliği birden fazla kişi kullanamaz. Kullanıcı adı ve şifresi kullanılarak yapılan tüm işlemlerin, aksi ispat edilmediği sürece ilgili üye tarafından yapıldığı kabul edilecektir.

11) Bir kişi herhangi bir amaçla birden fazla üyelik sahibi olamaz ve oluşturamaz. Farklı kullanıcı adlarının aynı kişiye ait olduğu tespit edilmesi halinde, İtemalsat.com yönetimi, söz konusu kişinin tüm üyeliklerini derhal ve tek taraflı olarak feshetme ve ilgili Kullanıcının bu siteye erişimini engelleme hakkına sahiptir.

12) İtemalsat.com, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla, sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir.

13) Üyelik formunda verilen bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk ilgili kullanıcıya aittir.

14) Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. İtemalsat.com, normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

15) İtemalsat.com link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

16) Sitemizin Forumlarına kullanıcılar her türlü görüşlerini önceden onay almadan yazabilmektedir. 5651 sayılı yasa dahilinde yazılanlardan dolayı doğabilecek her türlü sorumluluk yazan kullanıcılara aittir. 5651 Sayılı yasa dahilinde sitemiz, yorumları ve mesajları kontrolle yükümlü değildir. Şikayetlerinizi forumda şikayet bölümüne yazarak veya [email protected] e-posta adresimize göndererek bildirebilirsiniz. Şikayetiniz bize ulaştığında gerekli işlemler başlatılacaktır.

17) Bu sitenin tüm iletişim kanallarında, herhangi bir siyasi parti ve kişilik hakkında olumlu veya olumsuz fikir ve düşünce belirtmek, Dini konulara ve Dini değerlere hakaret, kötü söz, alaycı ve benzeri içerikli konu açmak, yorum yapmak ve mesaj yazmak/göndermek yasaktır. Bu yasakların herhangi birine uymayan Kullanıcı’nın üyeliği uyarılmaksızın durdurulabilir.

18) İtemalsat.com, Kullanıcılara kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

19) Kullanıcılar arasında gerçekleşen alış veriş veya takas işlemlerinde herhangi bir sorun, problem veya anlaşmazlık vb. durumlarında İtemalsat.com yönetimi ve içerik sağlayıcısı hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmemektedir. Güvenliğiniz için önerimiz kimseyle oyun hesabınızın ID ve Şifresini paylaşmayın. Bu gibi durumlarda hukuksal dayanağı olmayan şikayetçi kişiye bilgi verilmez. Sadece savcılık talimatı ile hukuki mercilerin bilgi istemesi halinde istenilen bilgiler verilir.

20) Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İzmir mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

21) İşbu “Site Kullanım Şartları” 23 Madde’den oluşmaktadır. İtemalsat.com sitesinde kaydı olan Tüm üye, moderator, admin ve dolaylı olarak bu siteden faydalananlar tüm bu şartları kabul etmiştir.

Top